18 дец 08:55

Stalan posao Direktor „Hotela Experience“

Obrock Food Bečej – Objavio Hotel Experience BecejBilo gde

Opis posla

Naziv posla: direktor „Hotela Experience“ koji počinje sa radom u decembru 2022. u Bečeju

Početak rada direktora: jun 2022.

Zadaci:

  • uspešno i efikasno vođenje hotela
  • obezbeđivanje finansijske održivosti
  • obezbeđivanje visokog ugostiteljskog nivoa u skladu sa nivoom hotela sa četiri zvezdice
  • nadgledanje rada menadžmenta hotela, koordinisanje rada pojedinih odeljenja
  • priprema dnevnog plana rada hotela u pre-opening fazi, priprema hotela za otvaranje i rad
  • izbor hotelskog osoblja
  • priprema izveštaja za vlasnike hotela i njihove predstavnike
  • održavanje kontakta sa nadležnim organima, ispunjavanje obaveza izveštavanja

Vrsta zaposlenja:

  • na neodređeno vreme

Očekivanja:

  • minimum 3 godine iskustva u sličnim poslovima
  • engleski jezik – viši ili konverzacijski nivo
  • vozačka dozvola B kategorije

Prednosti:

  • poznavanje mađarskog jezika
  • iskustvo u oblasti direktora hotela

Kako se prijaviti

Radnu biografiju i motivaciono pismo zajedno sa naznačenom željenom platom poslati na srpskom i engleskom jeziku na e-mail: info@hsb.rs . Početak rada direktora: jun 2022.

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Bečej.

217 ukupno pregleda, 1 danas