22 феб 17:02

Stalan posao Direktor

Agricol Bulgaria 2022 – Objavio Agricol Bulgaria 2022Bilo gde

Opis posla

Kompanija Agrikol Group, koja posluje preko 15 godina, traži direktora svoje poslovnice u Bugarskoj.

Tražimo odgovornu osobu, sa izraženim menadžerskim sposobnostima.

Mesto rada: remote, iz Srbije, uz povremene jednodnevne odlaske u Sofiju.

Uslovi za kandidate:
– vozačka dozvola B kategorije
– engleski jezik
– odlično poznavanje rada na računaru
– ekonomska ili pravna struka
– poznavanje bugarskog jezika je poželjno, ali nije uslovno.

Uslovi rada:
– rad u stabilnoj kompaniji
– dobro plaćena pozicija
– mogućnost učenja

Kako se prijaviti

Molim vas da prijave saljete na sledecu email adresu: katdjun91@gmail.com

Kategorije poslova: Ekonomija i menadžment. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Bugarska. Plata: 100,000 i preko.

84 ukupno pregleda, 1 danas