18 маја 14:40

Stalan posao Dispatch and customer service agent

Energius doo – Objavio EnergiusKruševac, Serbia

Opis posla

Kompanija Energius d.o.o. nudi poziciju

Dispatch and customer service agent

Kompanija Energius d.o.o. se bavi ugovaranjem prevoza biznis i VIP korisnika širom Evrope.

Nudimo:

  • Siguran posao sa fiksnom platom i bonusima
  • Dinamičan posao
  • Plaćene seminare i kurseve za dalje usavršavanje
  • Subvencionisane obroke
  • Besplatna kafa, piće i grickalice na radnom mestu
  • Prijatno radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja

Obavezni uslovi:

  • Odlično znanje govornog i pisanog engleskog jezika
  • Znanje rada na računaru (Windows, Office, GMail)
  • Završena srednja škola

Poželjni uslovi:

  • Poznavanje jednog ili više od navedenih jezika: nemački, španski, francuski
  • Poželjno iskustvo u pružanju usluga strankama, ali i kandidati bez iskustva su dobrodošli
  • Poznavanje osnovnih računovodstvenih operacija

Opis dužnosti:

  • Komunikacija sa mušterijama i saradnicima telefonom i elektronskom poštom
  • Unos rezervacija u računarski sistem za obradu podataka
  • Praćenje transportnih jedinica u realnom vremenu
  • Blagovremeno reagovanje na zahteve saradnika i mušterija
  • Razvoj i pribavljanje novih klijenata

Profil kandidata:

  • Izražene komunikacione sposobnosti u usmenoj i pisanoj komunikaciji
  • Predanost i usredsređenost na tačnost i kvalitet pruženih usluga
  • Energičnost i usmerenost na postizanje zadatih ciljeva
  • Spremnost za timski rad

Kako se prijaviti

Email-om ili telefonom

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Kruševac.

2327 ukupno pregleda, 1 danas