29 мар 05:20

Stalan posao Dispečeri za USA tržište

ABC service – Objavio Milica TotoBilo gde

Opis posla

Opis radne pozicije:

– Aktivno učestvovanje u prodajnim aktivnostima i pregovorima sa brokerima u vezi sa
cenama transporta na zahtevanim relacijama;
– Koordinacija između zahteva za transportom i slobodnih kapaciteta, praćenje statusa
transportnih aktivnosti;
– Planiranje transportnih aktivnosti i pronalaženje transportnih tura na dnevnom nivou;
– Kontrolisanje realizacije transportnih zadataka u skladu sa ugovornim obavezama i
procedurama rada;
– Kontrolisanje primljene dokumentacije od strane vozača i povezivanje iste na
odgovarajuće ture;
– Rešavanje operativnih problema navozač – broker.

Potrebne kvalifikacije :

– Minimalna stručna sprema: SSS;
– Dobro poznavanje rada na računaru (email, MC Office);
– Odlično znanje engleskog jezika.
– Radno iskustvo nije neophodno

Ostale karakteristike:

– Dobre komunikacione i organizacione sposobnosti;
– Timski rad.

Nudimo:

– Rad u odličnim uslovima.
– Konkurentnu platu.
– Mogućnost napredovanja

Kako se prijaviti

Ukoliko mislite da ste baš Vi prava osoba za ovo radno mesto prijavite se! Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor. CV je obavezan. CV poslati na email mima.nikolic@yahoo.com

Kategorije poslova: Transport i skladištenje. Tipovi posla: Stalan posao. Posao ističe 3 dana.

10 ukupno pregleda, 2 danas