16 окт 20:30

Stalan posao FARBAR/ LAKIRER

Sloga doo, Kragujevac – Objavio VladannBilo gde

Opis posla

Profil kandidata:

  • Srednja stručna sprema
  • Radno iskustvo u farbanju i lakiranju metalnih konstrukcija;
  • Poznavanje materijala;
  • Poznavanje tehnoloških procesa rada;
  • Preciznost, pedantnost  i sklonost ka timskom radu.
  • Usmerenost ka rešavanju problema

Opis posla:

  • Priprema, farbanje i lakiranje proizvoda;
  • Kontrola kvaliteta proizvoda;
  • Poštovanje zadatih rokova.

Nudimo:

  • Konkurentne zarade i rad u najsavremenijim uslovima proizvodnje
  • Zaposlenje na određeno vreme sa mogućnošću napredovanja
  • Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u užu listu.

Kako se prijaviti

Zainteresovani kandidati mogu svoje radne biografije poslati na E-mail adresu:
  • dragana.dunic@slogametal.com
  • jovana.kostic@slogametal.com

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Kragujevac.

799 ukupno pregleda, 1 danas