6 феб 19:04

Stalan posao Generalni direktor

AD IZOLIR ZRENJANIN – Objavio IZOLIRBilo gde

Opis posla

Predmet: KONKURS ZA GENERALNOG DIREKTORA

POTREBNI USLOVI KOJE KANDIDAT MORA DA ISPUNJAVA:

Pored opštih uslova utvrđenih Zakonom o radu  kandidati moraju ispunjavati sledeće posebne uslove:

  • POZNAVANJE DELATNOSTI I proizvodnog PROGRAMA DRUŠTVA
  • najmanje visoka stručna sprema, VII stepen, završen fakultet mašinskog, ekonomskog, građevinskog smera ili posedovanje zvanja menadžera
  • NAPREDNO aktivno znanje jednog svetskog jezika;
  • najmanje pet godina radnog iskustva u proizvodnom sektoru na rukovodećim funkcijama
  • iskazane organizacijske i rukovodeće sposobnosti potvrđene u prethodnom radu;
  • državljanstvo republike Srbije
  • Vozačka dozvola ,,B“ kategorije
  • napredno poznavanje rada na računaru

ZADACI I ODGOVORNOSTI

  • sposobnost organizacije i realizacije posla u uslovima zadatih rokova
  • organizacija, koordiniranje i rukovođenje procesom rada i poslovanja u svim aspektima poslovanja
  • odgovornost za zakonitost rada i poslovanja svih organizacionih jedinica u okviru firme u skladu sa važećim zakonima, standardima, propisima i internim aktima firme
  • redovno praćenje i izveštavanje

  • dnevna operativnost

  • izražena komunikativnost sa ljudima i spremnost na timski rad

  • analitičnost, sistematičnost, samostalnost i preciznost
  • visoko razvijena sposobnost planiranja i organizacije

POTREBNA  DOKUMENTACIJA

Uz biografiju (CV), kandidati trebaju priložiti sedeću dokumentaciju:

–          Plan i program poslovanja

–          dokaz o stručnoj spremi, fakultetska diploma;

–          dokaz o radnom iskustvu na rukovodećim funkcijama najmanje 5 godina;

–          uverenje o državljanstvu, ne starije od 6 meseci;

–          uverenje da nije osuđivan i da se protiv kandidata ne void krivični postupak

–          ličnu kartu na kojoj se vidi mesto prebivališta

IZABRANOM KANDIDATU BIĆE OBEZBEĐENO

–          Privremeni smeštaj u Zrenjaninu

–          Auto za korišćenje službene svrhe

–          Uslovi nagrađivanja biće prema rezultatima

ROK ZA PODNOŠENJE PRIJAVA

Rok za podnošenje prijava je 5,2,2019-28,2,2019 godine. Nepotpune prijave i prijave koje stignu nakon isteka roka, neće se uzimati u razmatranje.

Kako se prijaviti

Prijave dostaviti: 1.        poštom ili lično na adresu: AD IZOLIR ZRENJANIN, Novosadski put bb, 23000 Zrenjanin 2.        e-mail: office@izolir.rs

Kategorije poslova: Elektrotehnika i mašinstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Zrenjanin. Plata: 100,000 i preko.

1012 ukupno pregleda, 1 danas