26 маја 17:33

Stalan posao Građevinski inženjer

„VIZIJA PROJEKT KONSALTING“ DOO – Objavio Vizija projekt konsaltingBeograd, Belgrade, Vojvodina, Serbia

Opis posla

Građevinski inženjer
Beograd

Opis posla i odgovornosti:

· Planiranje i nadziranje izvođenja radova na objektima visokogradnje i izgradnje

· Organizacija i vođenje gradilišta

· Izrada i vođenje dokumentacije

· Rešavanje problema u izvođenju radova

Traženi uslovi:

· Minimum VI stepen stručne spreme, građevinskog usmerenja

· Minimum 3 godine radnog iskustva u oblasti visokogradnje

Potrebna znanja:

· Poznavanje zakonske regulative, građevinskih propisa i normi

· MS Office paket (obavezno), Auto CAD (obavezno), MS Projekt (poželjno)

· Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Kako se prijaviti

Prijave slati na email adresu: office@vizijakonsalting.rs

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

1791 ukupno pregleda, 1 danas