6 јуна 20:48

Stalan posao Higijeničar/ka

Marera Cleaning – Objavio Marera Property ManagementBilo gde

Opis posla

Kompanija Marera Cleaning preko 20 godina uspešno pruža usluge higijenskog čišćenja i održavanja poslovnih, industrijskih i stambenih objekata. Marera Cleaning deo je Marera Property Management grupacije.

Usled povećanja obima posla, za potrebe održavanja poslovnih i kancelarijskih prostora u potrazi smo za izvršiocima na radnom mestu:

Higijeničar/ka

Beograd (više lokacija)

Opis posla:

  • Obavlja poslove higijene – čišćenje, brisanje prašine, usisavanje, pranje i dezinfekcija

Potrebne kvalifikacije:

  • Radno iskustvo je poželjno, ali nije obavezno
  • Odgovornost i pedatnost u radu

Uslovi koje nudimo:

  • Stimulativna zarada
  • Mogućnost angažovanja u punom i nepunom radnom vremenu
  • Mogućnost dodatnih angažovanja i ostvarenja dodatne zarade
  • Rad u uspešnoj i stabilnoj kompaniji
  • Rad u organizovanom i prijatnom okruženju

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.

Slanjem prijave kandidat daje saglasnost da se njegovi lični podaci obrađuju u procesu selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Kako se prijaviti

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti slanjem biografije (CV-ja) na mejl: hr@mareragroup.rs sa naznakom Higijeničar/ka.

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Posao ističe 2 dana.

11 ukupno pregleda, 1 danas