16 окт 13:45

Stalan posao HITNO- Medicinari – Zaposlenje u Domu za Stare – region Bajern- 2 Izvršioca

Stevan Buovac – Objavio StevanBBilo gde

Opis posla

HITNO- Medicinari – Zaposlenje u Domu za Stare  – region Bajern- 2 Izvršioca

HITNO-Medicinski tehničari Opšti smer-Fachkraft sa Urkunde ili u procesu Anarkenunga, promenite poslodavca i radite u renomiranom domu u regionu Bajern-Nemačka, 2 izvršioca, i sa nemačkim min B1 Pfleg/B2. Prilagođen profesionalni  razvoj i ugovor direktno sa medicinskom ustanovom.

Sa nostrifikacijom/Urkunde plata preko 3.000€ (+dodaci za rad vikendom, praznikom i noću).

Na početku 2 Meseca besplatan smeštaj.

Informacije i prijave – Stevan Buovac

Tel/Viber/Whtup:        Srb:      +381637606196

DE:       +491783750457

Austrija:+436642377345

E-mail: stevanb1@yahoo.com

Nudimo:

  • Atraktivna početna plata od preko 3.000€ sa nostrifikacijom/Urkunde a u procesu nostrifikacije početna je preko 2.300€.
  • +dodaci za rad vikendom, praznikom i noću
  • Na početku 2 Meseca besplatan smeštaj.
  • Dugotrajan na neodredeno vreme radni odnos na temelju nemačkog ugovora direktno sa medicinskom ustanovom.
  • Pomoć pri sredjivanju i nostrifikacije i radne dozvole i organizovanje kvalitetnog smeštaja.
  • Organizovan kurs i polaganje Nostrifikacije/Anerkennung Verfahren-Kenntnisprufung ili Anpasungslehrgang.

Uslovi:

  • Diploma srednje /više medicinske škole. ili
  • Poznavanje Nemackog jezika B1 Pflege/B2, i vise

Ostale usluge po dolasku u Nemacku:

  • Na početku besplatan smeštaj.
  • Organizovanje kvalitetnog smeštaja.
  • Pomoć pri sredjivanju nostrifikacije i radne dozvole

Ako ste zainteresovani za dugoročan rad u Nemačkoj i ispunjavate potrebne uslove,

pošaljite nam na E-mail Vaše dokumente:

  • Biografiju (CV/Lebenslauf)
  • Kopiju diplome medicinske škole ili/i fakulteta (overeni prevod na nemački jezik iz opštine ili suda)
  • Kopiju položenom minimalno B1Pflege/B2 stepenu poznavanja Nemačkog jezika.
  • Kopiju Lične Karte i Pasoša.
  • Kopiju Defizitbescheida (ako imate)
  • Kopiju Urkunde (ako imate)

U slučaju pozitivne ocene Vaših znanja i iskustava bićete pozvani na intervju.

Kako se prijaviti

Ako ste zainteresovani za dugoročan rad u Nemačkoj i ispunjavate potrebne uslove, pošaljite nam na E-mail Vaše dokumente:

Kategorije poslova: Inostranstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Nemačka. Plata: 100,000 i preko.

202 ukupno pregleda, 1 danas