23 сеп 06:43

Stalan posao Hitno-Negovatelji Med. tehničari-okolina Frankfurta ili Bayern Nemačka 10 izvršiocaa (više lokacija)

StevanBBilo gde

Opis posla

HITNO- NEGOVATELJI /Medicinari – Zaposlenje Domovima za Stare  – okolina Frankfurta i Bajern – 10 Izvršioca

HITNO- Medicinski tehničari/negovatelji Opšti smer promenite poslodavca i radite u renomiranim domovima u okolini Frankfurta i Bajernu, Nemačka. Uz sufinansiranje učenja nemačkog i nostrifikacije diplome? Potrebno 10 izvršioca, sa Urkunde/Anarkenungom/Nostrifikacijom ili bez sa nemačkim min B1. Prilagođen i organizovan kurs i polaganje Nostrifikacije/Anerkennung  i ugovor direktno sa medicinskom ustanovom.

Sa nostrifikacijom min plata 3.150€ (+dodaci za rad vikendom, praznikom i noću).

Na početku besplatan smeštaj.

Informacije i prijave – Stevan Buovac

Tel/Viber/Whtup:        Srb:      +381637606196

DE:       +491783750457

Austrija:+436642377345

E-mail: stevanb1@yahoo.com

Nudimo:

  • Atraktivna početna plata od preko 3.150€ sa nostrifikacijom a bez nostrifikacije početna je preko 2.150€.
  • Sufinansiranje učenja nemačkog i nostrifikacije diplome.
  • +dodaci za rad vikendom, praznikom i noću
  • Na početku besplatan smeštaj.
  • Dugotrajan na neodredeno vreme radni odnos na temelju nemačkog ugovora direktno sa medicinskom ustanovom.
  • Pomoć pri sredjivanju i nostrifikacije i radne dozvole i organizovanje kvalitetnog smeštaja.
  • Organizovan kurs i polaganje Nostrifikacije/Anerkennung Verfahren-Kenntnisprufung.

Uslovi:

  • Diploma srednje medicinske škole.
  • Poznavanje Nemackog jezika B1, i vise. Ili uz dogovor priprema za dugoročan razvoj.

Ostale usluge po dolasku u Nemacku:

  • Organizovanje kvalitetnog smeštaja.
  • Pomoć pri sredjivanju nostrifikacije i radne dozvole

Ako ste zainteresovani za dugoročan rad u Nemačkoj i ispunjavate potrebne uslove,

pošaljite nam na E-mail Vaše dokumente:

  • Biografiju (CV/Lebenslauf)
  • Kopiju diplome medicinske škole ili/i fakulteta (overeni prevod na nemački jeziku iz opštine ili suda)
  • Kopiju položenom minimalno B1 stepenu poznavanja Nemačkog jezika.
  • Kopiju Lične Karte i Pasoša.
  • Kopiju Defizitbescheida (ako imate)
  • Kopiju Uhrkunde (ako imate)

U slučaju pozitivne ocene Vaših znanja i iskustava bićete pozvani na intervju.

Kako se prijaviti

Pošaljite nam Vaše dokumente: Biografiju (CV) na srpskom i na nemačkom jeziku Kopiju diplome medicinske škole ili/i fakulteta na srpskom i nemačkom jeziku (overeni prevod iz opštine ili suda) Kopiju potvrde i nemačkog prevoda o položenom minimalno A2- B1 stepenu poznavanja Nemačkog jezika. Kopiju Lične Karte i Pasoša. na e-mail: stevanb1@yahoo.com ili Tel/Viber:+381637606196

Kategorije poslova: Zdravstvo i farmacija. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Nemačka. Plata: preko 2.000€

Kategorije poslova: Zdravstvo i farmacija. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Nemačka. Plata: 100,000 i preko.

1205 ukupno pregleda, 1 danas