9 окт 19:17

Stalan posao HITNO-Posao u Nemačkoj za Medicinske tehničare/sestre i lekare (opšte prakse i ortoped)

StevanBBilo gde

Opis posla

HITNO-Posao u Nemačkoj za Medicinske tehničare/sestre i lekare (opšte prakse i ortoped)

Hitno – Persprektivna poslovna prilika u Nemačkoj okolina Frankfurta, za diplomirane medicinske sestre/tehničare/negovatelje i lekare (opšte prakse i ortoped), sa početnim znanjem nemačkog (minimalno A2 i u toku priprema za B1, za lekare C1), sa iskustvom ili sa tek položenim državnim ispitom. Profesionalni razvoj i zaposlenje na renomiranim klinikama ili ustanovama za starije osobe.

Atraktivna početna plata od preko:

-za medicisnke sestre/tehničare 2.150€  sa Annerkenungom 3.000€

-za lekare po dogovoru s klinikom

+ (dodaci za rad vikendom, praznikom i noću) u zavisnosti od iskustva, nostrifikacije i znanja nemačkog jezika.

Radni odnos na temelju nemačkog ugovora direktno sa medicinskom ustanovom.

Pomoć pri sredjivanju nostrifikacije i radne dozvole i organizovanje kvalitetnog smeštaja.

Informacije poslati na:

Herr Stevan Buovac, Mag.

Tel/Viber:       Srbija:             +381637606196

Austrija:         +436642377345

Nemačka:        +491783750457

E-mail:            stevanb1@yahoo.com

Uslovi:

Diploma više/srednje medicinske škole. ili

Diploma Medicinskog Fakulteta

Poznavanje Nemackog jezika nivo min A2, C1 lekari)

Dužnosti:

Medicinska nega kao deo medicinskog plana

Podsticanje aktivnosti koje pomažu mobilizaciju pacijenata!

Organizovanje rada zajedno sa menadžerom

Radno vreme – 40 sati nedeljno

Nudimo:

Atraktivnu platu preko 2.150€/ sa Annerkenungom 3.000€, za lekare po dogovoru sa klinikom + (dodaci za rad vikendom, praznikom i noću) u zavisnosti od iskustva, nostrifikacije i znanja nemačkog jezika

Dugotrajan na neodredeno vreme radni odnos na temelju nemačkog ugovora direktno sa  medicinskom ustanovom

Ostale usluge po dolasku u Nemacku:

Pomoć pri sredjivanju nostrifikacije i radne dozvole:

Organizovanje kvalitetnog smeštaja

Ako ste zainteresovani za dugoročan rad u Nemačkoj i ispunjavate potrebne uslove,

pošaljite nam Vaše dokumente:

Biografiju (CV) na srpskom i na nemačkom jeziku

Kopiju diplome medicinske škole ili/i fakulteta na srpskom i nemačkom jeziku (overeni prevod iz opštine ili suda)

Kopiju potvrde i nemačkog prevoda o položenom minimalno B1 stepenu poznavanja Nemačkog jezika.

Kopiju Lične Karte i Pasoša.

Info i prijave :

Tel/Viber:       Srbija: +381637606196

Austrija: +436642377345

Skype: Stevanvp

U slučaju pozitivne ocene Vaših znanja i iskustava bićete pozvani na intervju.

Kako se prijaviti

Ako ste zainteresovani za dugoročan rad u Nemačkoj i ispunjavate potrebne uslove, pošaljite nam Vaše dokumente: Biografiju (CV) na srpskom i na nemačkom jeziku Kopiju diplome medicinske škole ili/i fakulteta na srpskom i nemačkom jeziku (overeni prevod iz opštine ili suda) Kopiju potvrde i nemačkog prevoda o položenom minimalno B1 stepenu poznavanja Nemačkog jezika. Kopiju Lične Karte i Pasoša.   Info i prijave : Herr Stevan Buovac, Mag. Tel/Viber:       Srbija: +381637606196 Austrija: +436642377345 Nemačka:        +491783750457 E-mail:            stevanb1@yahoo.com Skype: Stevanvp   U slučaju pozitivne ocene Vaših znanja i iskustava bićete pozvani na intervju.

Kategorije poslova: Zdravstvo i farmacija. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Nemačka. Plata: 100,000 i preko.

677 ukupno pregleda, 1 danas