25 авг 19:45

Stalan posao Hotelu i Domu za stara lica „Sveti Georgije“ potrebna spremačica

Dom za stare Sveti Georgije – Objavio Sveti GeorgijeBilo gde

Opis posla

Hotelu i Domu za stara lica „Sveti Georgije“ potrebna spremačica.

Zahtevi: Bilo koja stručna sprema

Uslovi rada: Licencirani dom i Hotel sa jednom zvezdicom, vrhunski opremljeni sa svim uslovima koji olakšavaju rad. Radi se u dve smene, prva je od 7h do 14h a druga smena je od 13h do 20h. Četiri dana u mesecu su slobodna. Prijava je obavezna. Plata je redovna. Imate putni trošak na nivou grada i obrok u prvoj smeni. Tri spremačice su zaposlene.

Dužnosti:​ Čišćenje svih prostorija Doma i Hotela.

Kako se prijaviti

Za sve informacije možete se javiti na tel. 021/6435-624 ili poslati svoj C.V. na info@svetigeorgije.co.rs

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Novi Sad и Petrovaradin. Plata: 20,000 - 40,000.

790 ukupno pregleda, 1 danas