5 апр 16:47

Stalan posao Inkasant

ELS doo Beograd – Objavio ELSdooBilo gde

Opis posla

Privredno društvo ELS d.o.o.  osnovano je marta 2014. kao preduzeće u delatnosti privatnog obezbeđenja.

Iako mladi, postavljanjem idealnog odnosa visokih standarda i nivoa performansi sa jedne strane, kao i iskusnog rukovodećeg kadra sa druge, pozicionirali smo se kao jedna od najuglednijih kompanija na tržištu.

Zbog proširenja obima posla potražujemo u Beogradu

inkasante

koji će doprineti rastu našeg poslovnog uspeha.

Zahtevi:

• poznavanje rada na kasi

• odgovoran, tačan, precizan

• Poželjno iskustvo

Uslovi rada:

• Redovna zarada

• Manji fond sati

• Mogućnost napredovanja

Dužnosti:

• Obavlja poslove fizičke naplate parkinga;

• Brine se i obezbeđuje urednu naplatu za pruženu uslugu;

• Obavlja posao naplate naknade za korišćenje parkinga na osnovu cenovnika;

• Radi na infopultu;

• Radi na fiskalnoj kasi

• Vrši komunikaciju sa korisnicima parkinga;

• Daje potrebne informacije vezane za proceduru naplaćivanja;

• Brine o novčanim sredstvima, opremi i higijeni na uplatnom mestu;

• Opslužuje aparate-automate za naplatu parkinga;

• Prati funkcionisanje rampi i tehničkih sredstava;

• Dužan je da rad obavlja u službenoj odeći koju sme nositi isključivo za vreme rada, za šta je odgovoran;

• Dužan je da svoju službenu odeću redovno održava u čistom i urednom stanju i da održava ličnu higijenu;

• Dužan je da tehnička sredstva koja su mu poverena za rad, koristi na način na koji se ne narušava privatnost drugih i za ista je materijalno odgovoran;

• Dužan je da u toku radnog odnosa i po njegovom prestanku čuva kao tajnu sve podatke koje sazna u vršenju poslova, za šta je odgovoran u skladu sa Zakonom;

• Dužan je da se odazove na provere stručne osposobljenosti;

• Odgovoran je za sаvesno, zakonito, stručno, kvalitetno i blagovremeno obavljanje poslova koji su mu povereni;

• Dužan je i odgovoran da primenjuje mere PPZ, mere iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu i da koristi sredstva zaštite na radu;

• Obavlja i druge poslove po usmenom ili pismenom nalogu neposrednog rukovodioca;

• Dužan je da poštuje sva kompanijska pravila koja regulišu radne procese, pravila ponašanja zaposlenih, procedure, odluke organa Društva Odgovoran je za novčanih sredstava,

Ukoliko ste zainteresovani da se pridružite dinamičnom ELS timu, očekujemo Vašu prijavu.

Kako se prijaviti

CV možete poslati na mail idjordjevic@elssec.rs ili se javiti putem telefona na 062/790-147 Napomena: Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

71 ukupno pregleda, 1 danas