25 јуна 10:18

Stalan posao Inzenjer Gradjevinarstva

Stravaco Doo – Objavio StravacoNovi Sad, Vojvodina, Serbia

Opis posla

Opis posla:

  • Priprema ponuda u skladu sa tehničkim zahtevima i specifikacijama naručioca
  • Organizacija i vođenje gradilišta i izrada potrebne dokumentacije (građ. knjiga, obračunski listovi, planovi, zahtevi, rešenja)
  • Izrada privremenih i okončane situacije prema investitoru, primopredaja izvedenih radova, kontrola kvaliteta materijala koji se ugrađuje i kvaliteta izvedenih radova
  • Sve komercijalne aktivnosti vezane za pripremu i realizaciju projekata
  • Vođenje kancelarije u Novom Sadu; izgradnja programa kompanije

Uslovi-prednost:

  • Visoka iii Viša stručna sprema
  • Poznavanje više jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Rad na računaru (MS Office, Auto Cad…)
  • Poželjno je da kandidat ima radno iskustvo, položen stručni ispit i izvođačku licencu 410,413 i/ili 414 izdatu od strane Inženjerske komore Srbije

Zadaci za ovo radno mesto:

  • Ostvarivanje kontakta sa potencijalnim partnerima
  • Priprema ponuda, pregovaranje, praćenje datih ponuda, realizacija i naplata istih
  • Pružanje tehničke podrške pri odabiru opreme
  • Praćenje tržišnih kretanja: investicije, tenderi, projekti…
  • Saradnja sa projektnim biroima, investitorima i drugim učesnicima
  • Analiza rezultata i preduzimanje mera za unapređenje poslova
  • Izveštavanje menadžmenta o sprovedenim aktivnostima i postignutim rezultatima

Profil kandidata:

  • Izražene veštine organizacije i koordinacije projekta
  • Proaktivnost i fleksibilnost
  • Fokus na potrebe klijenata
  • Odlučnost za postizanje rezultata izvršenje zadataka

Nudimo Vam:

  • Nagrađivanje u skladu sa postignutim rezultatima
  • Konkurentna primanja
  • Napredovanje i profesionalno usavršavanje
  • Stalni radni odnos

Kako se prijaviti

Prijaviti se na mejl:  zoltan@stravaco.rs  ili na telefon +381603604600

Kategorije poslova: Arhitektura i građevinarstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Novi Sad.

1264 ukupno pregleda, 1 danas