17 сеп 21:34

Stalan posao Inženjera elektrotehnike, električari

Elite-Personaldienste – Objavio Elite-PersonaldiensteBilo gde

Opis posla

Inženjera elektrotehnike, električari

Nudim radni uvjeti:

o rad kod poslodavca koji najbolje odgovara vašim potrebama i kvalifikacije odgovaraju O stalni radni o odnosima plaća 45000-90000 eura, ovisno o stupnju, području proučavanja, veličini tvrtke, industrije, regije, iskustva i zahtjeve o radu s globalnim igračima, srednja poduzeća ili obitelji u skladu s tim Vaše želje i kvalifikacije o korištenja širom Njemačke po želji (npr München, Nürnberg, Mainz, Stuttgart, Frankfurt, itd) o Smještaj je osiguran po potrebi o datumu početka: od sada pa čak je moguće kasnije

Zahtjevi za kandidata:
O Završen studij ili završen trening u područjima: – elektrotehnika – Elektronika – Električna instalacija – energetska elektronika – ili usporedive studije orijentacijske o dobrom njemačkom ili engleskom jeziku, dodatni jezici su prednost o iskustvo u svom području stručnosti su korisne o prijateljskom ponašanju o Strukturirani i sposobnost za samostalan rad i inicijativa o iskustva s CAD sustavima, PLC programiranje bila prednost

Zadaci:

O projektiranje i izgradnju kruga dijagrama, sklopova i ispisati raspored pločica, kako bi se osiguralo odgovarajuće i učinkovito upravljanje električnim sustavima o obavljanju vrijeme snimanja i verifikacija rada definirati učinkovitih i ergonomski proizvodnih procesa o planiranju korištenja ekonomski resurs takve sustave energije ili informacija i telekomunikacije, ali i ekonomičan odgovorno i pravovremeno dostavljanje dijelova i sklopova električnih postrojenja za proizvodnju o pružanju pomoći u pokretanju novih proizvoda kao što su industrijske opreme za kontrolu industrijskih procesa kroz kupca usmjerena prezentacije i rasprave na sajmovima ili tijekom posjeta kupaca O koordinaciju i raspoređivanje zaposlenika / interijer da učinkovito osigurali kvalitetnu održavanje i popravak električnih aparata i opreme, te izbjeći skupe pritužbe O puštanje u pogon i ispitivanje novorazvijeni postrojenja o razvoju elektroničkih pojmova i sklopova o izgradnji i testiranju prototipa i uzoraka pre-serije o potpore za razvoj i uvođenje novih / mijenja se istraga planira O održavanje, izmjene, popraviti napajanje, mjerenje i kontrola tehnologije O dokumentaciju za rad, popravcima, proizvodnju i inspekcijske upute, itd O održavanje i modifikaciju krug dijagrama

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Plata: 80,000 - 100,000.

1859 ukupno pregleda, 1 danas