8 дец 21:46

Stalan posao Inžinjer sistema tehničke zaštite – Kragujevac

Watchout Security – Objavio SnezanaandjelkovicKragujevac, Serbia

Opis posla

Watchout security doo Kragujevac otvara radno mesto INŽINJER SISTEMA TEHNIČKE ZAŠTITE
           Opis radnih zadataka:
– projektovanje i izrada tehničke dokumentacije sistema tehničke zaštite
– nadzor instalacija sistema tehničke zaštite
– direktna kontrola rada instalatera na terenu
– kontrola i primopredaja izvedenih radova
– tehnička podrška korisnicima i zaposlenima
– usavršavanje i uvođenje novih usluga i tehnologija – razvoj
Uslovi:
– VSS fakultet tehničkih nauka
– Znanje engleskog jezika u govoru i pismu
– Aktivno poznavanje rada na računaru
– Vozačka dozvola B kategorije
Poželjno radno iskustvo od 2 godine na istim ili sličnim poslovima
Ukoliko Vaš profil odgovara navedenim uslovima,pošaljite nam CV na mejl:hr.watchout@gmail.com
Konkurs je otvoren do 25 decembra 2017 god.Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor

Kategorije poslova: Elektrotehnika i mašinstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Kragujevac. Posao ističe Endless.

4253 ukupno pregleda, 1 danas