11 окт 18:24

Stalan posao IT Agent Tehničke Podrške – Početni Nivo

ALL DIGITAL DOO – Objavio ivtasdooBilo gde

Opis posla

“ALL DIGITAL DOO” – kancelarija Kraljevo raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

IT Agent Tehničke Podrške – Početni Nivo

Uslovi:

  • Poželjna viša škola ili ekvivalent (nije obavezno)
  • Poželjno radno iskustvo u korisničkom servisu ili tehničkoj podršci (nije obavezno)
  • Osnovno znanje hardvera I softvera (Windows operativni sistemi) – instalacija Windows-a, rešavanje problema sa štampom, čišćenje virusa i rešavanje osnovnih problema vezanih za Windows operativni sistem
  • Samostalnost u rešavanju problema
  • Da živite u Kraljevu ili u blizini

Opis posla:

  • Tehnička podrška klijentskih sistema (Windows)
  • Primanje i obrada tehničkih zahteva daljinske podrške
  • Daljinska instalacija novih računara, inicijalna konfiguracija uključujući prateću opremu (štampači, skeneri…itd)
  • Analiza i rešavanje problema vezanih za Windows operativne sisteme
  • Praćenje procedura u svakodnevnom radu
  • Radno vreme od 17h do 01h

Beneficije:

  • Probni rad – jedan mesec – plaćen (Ugovor o radu)
  • Profesionalna I pozitivna radna atmosfera
  • Centralna lokacija

Kako se prijaviti

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite CV kao i motivaciono pismo na hr@alldigital.rs ili putem web-a na http://alldigital.rs/karijere/it-tehnicka-podrska-pocetni-nivo/

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Kraljevo. Plata: 40,000 - 60,000.

198 ukupno pregleda, 1 danas