21 мар 05:25

Stalan posao IT OPERATOR

OGRADNI SISTEMI – Objavio OGRADNI SISTEMIBeograd, Belgrade, Vojvodina, Serbia

Opis posla

OGRADNI SISTEMI je preduzeće specijalizovano za veleprodaju i maloprodaju ogradnih sistema.

Zbog proširenja asortimana proizvoda i obima poslovanja, potreban nam je radnik za sledeće radno mesto:

IT OPERATOR

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Dobro poznavanje Adobe Photoshop alata
  • Poželjno znanje i rad u Adobe Illustrator-u
  • Poznavanje engleskog jezika

Opis posla:

  • Izrada brošura, kataloga, vizit karti, memoranduma i sličnog markentiškog materijala
  • Održavanje sajtova
  • Dorada i izmena već postojećih materijala
  • Podrška i komunikacija sa prodajom
  • Poštovanje rokova i ažurnost
  • Preciznost i orijentisanost na detalje
  • Sposobnost nalaženja kreativnih rešenja

Profil kandidata:

  • Komunikativnost i odgovornost
  • Samomotivisanost
  • Disciplinovanost i zrelost

Nudimo:

  • Mogućnost napredovanja i visoke zarade u skladu sa rezultatima rada
  • Odlične radne uslove

Kako se prijaviti

Poslati CV na office@ogradnisistemi.rs ili putem sajta

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

1048 ukupno pregleda, 1 danas