10 феб 18:29

Stalan posao IT programer

EBLA – Objavio EBLABeograd, Belgrade, Vojvodina, Serbia

Opis posla

Strana uticajna kompanija, koja sarađuje sa IBM-om i Microsoftom dugi niz godina,  je u postupku otvaranja svoje kancelarije u Beogradu.

Tražimo talentovane i entuzijastične IT stručnjake koji bi se priključili našem timu u dizajniranju, programiranju i implementaciji novih i održavanju i unaprijeđenju postojećih projekata.

Šta očekujemo od vas:

  • rad sa i na sistemskom opremom i softverskim rešenjima renomiranih proizvođača
  • projektovanje, implementacija i održavanje infrastrukturnih rešenja u skladu s problemima i zahtevima korisnika
  • prikupljanje, definisanje, dokumentiranje zahteva korisnika, učestvovanje u izradnji idejnih rešenja,
  • praćenje tehnoloških trendova u IT industriji,
  • razvijanje novih ideja u svrhu unaprjeđenja naših proizvoda i usluga
  • Izrada i implementacija softverskih rješenja za integraciju podataka i izvještavanje
  • napredno poznavanje operacijskih sistema (Microsoft obavezno)
  • traženje alternative i tehnologije i prezentovanje za arhitektonski pregled.
  • Odlično poznavanje HTML5,CSS3, Javascript, jQuery, AngularJS, Angular Material design
  • Poželjno poznavanje SASS/LESS, Webpack/Module Loader, GRUNT , NPM (Node package manager ), VCS, RESTful

Želimo osobe koje s pozitivnim stavom prilaze profesionalnim izazovima i žele da se usavršavaju.

Od kandidata ne tražimo da zna programirati u svakom od spomenutih jezika. Želimo kandidate koji su entuzijastični i koji će nas impresionirati svojim stavom, znanjem, odnosno mogućnostima.
Prethodno iskustvo u bilo kojoj od nabrojanih tačaka je  prednost.

Našim kandidatima nudimo:

  • rad u timu
  • mogućnost napredovanja u skladu sa rezultatima rada
  • mogućnost trajnog usavršavanja i razvoja
  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju
  • rad s najnovijim tehnologijama
  • sticanje iskustava na velikim razvojnim projektima za strane i domaće kompanije.

Što se očekuje od kandidata?

• aktivni ili završeni fakultet u IT, tehnološkom ili naučnom području
• odlično znanje engleskog jezika
• obavezno radno iskustvo
• marljivost, samoinicijativnost i pozitivan stav

• želja za učenjem i novim izazovima

Kako se prijaviti

Ukoliko ste zainteresovani za saradnju i rad u kvalitetnoj kompaniji koja pruža zaposlenima mogućnosti za profesionalni razvoj i usavršavanje, molimo Vas da Vašu biografiju na engleskom jeziku pošaljete elektronskim putem na e-mail: abratovic@eblacorp.com E-mail nek sadrži vaše kontaktne podatke i navedenu željenu platu za mesto na koje konkurišete. Budite slobodni prijaviti se i pokazati oglas Vašim kolegama po znanju jer nismo ograničeni samo na jedno mesto i jednu poziciju.

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

1049 ukupno pregleda, 1 danas