16 авг 16:54

Stalan posao IT System Administrator – Tim za implementaciju

VitaSoft IT – Objavio ivtasdooKraljevo, Serbia

Opis posla

VITASOFT je kompanija koja pruza IT usluge integracije serverskih sistema i daljinske podrske klijentima iz Amerike. “VITASOFT” – Kraljevo, raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

IT System Administrator – Tim za implementaciju

Uslovi:

  • Pozeljna visoka strucna sprema
  • Pozeljno 1+ godine radnog iskustva u IT-ju
  • Odlično znanje engleskog jezika (govornog i pisanog)
  • Znanje hardvera/softvera (serverski i klijentski sistemi)
  • KonfiguracijaMicrosoft Servera, aktivni direktorijum, domenska okruzenja, firewall, konfiguracija email klijenata, analiza i  resavanje  problema  vezanih  za  klijent i server operativne sisteme, migracija serverskih sistema
  • Windows Server 2008/2012, Exchange 2010/2013/2016
  • Pozeljnopoznavanje mreza i mreznih protokola kao i  osnovnih  mreznih  arhitektura
  • Dobre organizacione  i  komunikativne  sposobnosti,  samostalnost  u  resavanju  problema,  optimizaciji procesa i dobro podnosenje kratkih rokova
  • Dazivite u Kraljevu ili u blizini

Opis posla:

  • Implementacija novih  racunara,  inicijalna  konfiguracija  ukljucujuci  pratecu  opremu  (stampaci, skeneri…itd)
  • Implementacija i inicijalna konfiguracija mrezne opreme (Access Points, routers, firewalls and smart switches)
  • Implementacijaserverskih sistema i inicijalna konfiguracija
  • Implementacija backup resenja i inicijalna konfiguracija
  • Migracija postojecih platformi i sistema na nove platforme i sisteme
  • Pruzanje pomoci timu za tehnicku podrsku po  potrebi  na  ozbiljnijim  problemima
  • Kreiranje dokumentacije za nove klijente i rad sa tehnicarom na terenu
  • Azuriranje dokumentacije za serverske, mrezne sisteme i platforme
  • Telefonska i email komunikacija sa klijentima na engleskom jeziku
  • Radno vreme od 17h do 01h

Kako se prijaviti

Beneficije:
  • 3meseca trening – placen
  • Mogucnost da ostvarite karijeru u perspektivnoj kompaniji
  • Rad u kompaniji koja se 10 godina bavi IT-jem
  • Stalno usavrsavanje
  • Pozitivna radna atmosfera i okruzenje
  • Timski rad
  • Mogucnostplacenog smestaja ako zadovoljavate uslove I niste iz Kraljeva
  Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite CV kao i motivaciono pismo na hr@vitasoft.rs

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Kraljevo.

1536 ukupno pregleda, 1 danas