28 сеп 06:24

Stalan posao IT Tehnička Podrška

IVTAS DOO – Objavio ivtasdooBilo gde

Opis posla

“IVTAS DOO” – Kraljevo raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

IT Tehnička Podrška

Uslovi:

  • Poželjna viša škola ili ekvivalent
  • Poželjno radno iskustvo u korisničkom servisu ili tehničkoj podršci
  • Poželjno znanje engleskog jezika (pisanje i čitanje)
  • Osnovno znanje hardvera I softvera (Windows operativni sistemi) – instalacija Windows-a, rešavanje problema sa štampom, čišćenje virusa i rešavanje osnovnih problema vezanih za Windows operativni sistem
  • Dobre organizacione i komunikativne sposobnosti, samostalnost u rešavanju problema, optimizaciji procesa i dobro podnošenje kratkih rokova
  • Da živite u Kraljevu ili u blizini

Opis posla:

  • Tehnička podrška klijentima – kranji korisnici
  • Prvi nivo podrške krajnjim korisnicima
  • Primanje i obrada tehničkih zahteva daljinske podrške krajnjim korisnicima
  • Daljinska instalacija novih računara, inicijalna konfiguracija uključujući prateću opremu (štampači, skeneri…itd)
  • Analiza i rešavanje problema vezanih za Windows operativne sisteme
  • Praćenje procedura u svakodnevnom radu
  • Radno vreme od 17h do 01h

Beneficije:

  • Probni rad – jedan mesec – plaćen (Ugovor o radu)
  • Pozitivna radna atmosfera i okruženje uz sobu za zabavu i opuštanje (Kablovska & Sony PS4), kao i posluženje toplih i hladnih napitaka (espreso, kafa, čaj I sokovi)
  • Centralna lokacija sa opuštajucim pogledom na reku

Kako se prijaviti

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite CV kao i motivaciono pismo na hr@ivtas.rs ili putem web-a na http://ivtas.rs/karijere/it-tehnicka-podrska/

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Kraljevo. Plata: 20,000 - 40,000.

840 ukupno pregleda, 1 danas