31 окт 21:10

Stalan posao IT Tehnicka Podrska

IVTAS DOO – Objavio ivtasdooKraljevo, Serbia

Opis posla

IVTAS DOO sa maticnim sedistem u San Dijegu, Kalifornija – Sjedinjene Americke Drzave. Mi pruzamo usluge IT servisa I partneri smo sa liderima u nasoj industriji kao sto je Microsoft, Dell, Lenovo, Cisco, Bitdefender I VMWare. “IVTAS DOO” – Kraljevo raspisuje konkurs za sledecu poziciju:

IT Tehnicka Podrska – Tim za tehnicku podrsku

Uslovi:

  • Pozeljna visoka strucna sprema
  • Pozeljno 1+ godine radnog iskustva u IT-ju
  • Napredno znanje engleskog jezika (govor, pisanje I citanje)
  • Znanje hardvera/softvera (Windows operativni sistemi) – instalacija Windows-a, resavanje problema sa stampom, cisenje virusa I  osnovnih problema vezanih za Windows operativni sistem
  • Pozeljno znanje konfiguracije I osnovne administracije Microsoft serverskih sistema, aktivnog direktorijuma i domenskog okruzenja,
  • Pozeljno znanje konfiguracije I administracije firewall-ova, rutera I access point-a
  • Pozeljno znanje konfiguracije I menadzmenta Microsoft Outlook-a
  • Pozeljno poznavanje mreza i mreznih protokola kao I osnovnih mreznih arhitektura
  • Dobre organizacione i komunikativne sposobnosti, samostalnost u resavanju problema, optimizaciji procesa i dobro podnosenje kratkih rokova
  • Da zivite u Kraljevu ili u blizini

Opis posla:

  • Tehnicka podrska klijentima – kranji korisnici
  • Svakodnevna email i telefonska komunikacija sa klijentima na engleskom jeziku
  • Asistiranje sistem administratoru na resavanju jednostavnijih problema i preuzimanje zadataka
  • Pracenje instrukcija od strane sistem administratora u radu na projektima i saradnji sa klijentima
  • Podrska tehnicaru na terenu pri implementaciji hardvera, softvera I pruzanja svakodnevne tehnicke podrske klijentima
  • Implementacija novih racunara, inicijalna konfiguracija ukljucujuci pratecu opremu (stampaci, skeneri…itd)
  • Implementacija i inicijalna konfiguracija mrezne opreme (Access Points, routers, firewalls I switches)
  • Osnovna administracija serverskih infrastruktura zasnovanih na Microsoft tehnologijama
  • Analiza i resavanje problema vezanih za klijent i server operativne sisteme
  • Implementacija backup resenja i inicijalna konfiguracija
  • Pracenje i nadgledanje klijentskih sistema (PRTG Monitoring) i izvestavanje
  • Pracenje procedura u svakodnevnom radu
  • Azuriranje dokumentacije za klijente i slanje notifikacija klijentima
  • Radno vreme od 17h do 01h

Beneficije:

  • Jednomesecni trening – placen (Ugovor o radu)
  • Planski trening sa kursevima I mentorom ekspertom
  • Mogucnost da ostvarite karijeru u perspektivnoj IT kompaniji
  • Rad u kompaniji koja se 12 godina bavi IT-jem
  • Rad na najnovijim tehnologijama
  • Pozitivna radna atmosfera i okruzenje uz sobu za zabavu i opustanje (Kablovska & Sony PS4), kao i posluzenje toplih i hladnih napitaka (espreso, kafa, caj I sokovi)
  • Centralna lokacija sa opustajucim pogledom na reku
  • Mogucnost placenog smestaja ako zadovoljavate uslove I niste u blizini Kraljeva

Kako se prijaviti

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite CV kao i motivaciono pismo na hr@ivtas.rs ili putem web-a na http://ivtas.rs/careers/it-technical-support/

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Kraljevo. Plata: 20,000 - 40,000. Posao ističe 15 dana.

95 ukupno pregleda, 1 danas