Tražite posao? Dobro došli, na pravom ste mestu!
6 окт 11:11

Stalan posao Junior Account Manager

Invest and Trade Kft. – Objavio Invest and TradeBilo gde

NAPOMENA: Ovaj posao je istekao i možda više nije aktuelan!

Opis posla

Feladatok:

Kimenő hívások kezdeményezése
Kapcsolat kiépítése cégtulajdonosokkal
Új ügyfelek akvirálása
A hívásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség telefonon keresztül
Pozitív, megbízható, határozott, magabiztos, eredményorientált személyiség
Horvát nyelv tárgyalási szintű ismerete

Amit kínálunk:

Fix alapbér + teljesítményarányos jutalék (500 – 5.000 EUR), irodai munka
Folyamatos szakmai támogatás
Előrelépési lehetőség, szakmai fejlődés
Biztos vállalati háttér, hosszú távú együttműködés
Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Zágráb

Kako se prijaviti

A sikeres pályázók számára 2 hónapos betanulási időszakot biztosítunk Budapesten, szállással és alapfizetéssel. Amennyiben szívesen lennél lelkes, megbízható, eredményorientált tagja sikeres csapatunknak, abban az esetben önéletrajzod küld el a karrier@investandtrade.hu e-mail címre és felvesszük Veled a kapcsolatot.

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao.

1486 ukupno pregleda, 1 danas