24 феб 19:54

Stalan posao Junior Sistem Administrator

ALL DIGITAL DOO – Objavio ivtasdooBilo gde

Opis posla

“ALL DIGITAL DOO” – kancelarija Kraljevo raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

Junior Sistem Administrator

Uslovi:

  • Visoka (poželjno) ili viša stručna sprema
  • Poželjno obrazovanje u vezi sa sistem administracijom (nije obavezno)
  • Osnovno razumevanje serverskih sistema (Windows Server)
  • Osnovno poznavanje i razumevanje različitih uloga Windows Server-a (AD, DHCP, DNS, DHCP, RRAS, HYPER-V, RDS)
  • Razumevanje koncepta domena u mrežnom okruzenju
  • Razumevanje mrežnih servisa i rad sa aktivnom i pasivnom mrežnom opremom
  • Samostalnost u izvršavanju radnih dužnosti
  • Da živite u Kraljevu ili u blizini

Opis posla:

  • Administracija serverskih operativnih sistema (Windows Server)
  • Primanje i obrada zahteva daljinske podrške serverskim sistemima
  • Daljinska instalacija novih serverskih sistema i inicijalna konfiguracija
  • Daljinska migracija i unapredjivanje serverskih sistema
  • Daljinska instalacija Windows virtuelnih servera i konfiguracija (Hyper-V)
  • Analiza i rešavanje problema vezanih za Windows serverske operativne sisteme
  • Daljinska instalacija i održavanje sistema za čuvanje podataka (backup)
  • Nadgledanje (monitoring) serverskih sistema i podešavanje različitih parametara za praćenje zdravlja sistema
  • Analiza i rešavanje problema vezanih za mrežne jedinice poput firewall-a, switch-a i drugih mrežnih jedinica
  • Ažuriranje i vodjenje uredne dokumentacije o aktivnim sistemima
  • Praćenje procedura u svakodnevnom radu
  • Radno vreme od 17h do 01h

Beneficije:

  • Probni rad – jedan mesec – plaćen (Ugovor o radu)
  • Profesionalna radna atmosfera
  • Trening osamostaljivanja u radu

Kako se prijaviti

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite CV kao i motivaciono pismo na hr@alldigital.rs ili putem web-a na http://alldigital.rs/karijere/junior-sistem-administrator

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Kraljevo. Plata: 40,000 - 60,000.

194 ukupno pregleda, 1 danas