25 сеп 19:34

Stalan posao Junior Software Development Engineer

SoftLab – Objavio SoftLabBilo gde

Opis posla

Želimo da proširimo svoje timove u Beogradu i Kraljevu.

Nudimo Vam:

– Rad u okviru mladog i veoma motivisanog tima

– Zanimljive i veoma izazovne projekte

– Mogućnost sticanja čitavog spektra stručnih znanja

– Rad na projеktima za multinacionalne kompanije

– Mogućnost putovanja i rada kod naših klijenata u inostranstvu za najjače članove našeg tima

– Tim koji je uvek tu za vas, kolege koje će Vam rado pomoći u nevolji i nesebično podeliti svoja znanja sa Vama

Od Vas očekujemo:

– Završen fakultet

– Poznavanje ključnih reči: .NET, MVC, Azure, Xamarin, SQL

– Ambicioznost i ljubav prema izazovu

– Želju da na poslu stičete nova i usavršavate postojeća znanja

– Želju da budete deo našeg tima, da se uklopite na pravi način i prihvatite način njegovog funkcionisanja

– Da imate smisla za humor

– Da volite da se družite sa nama, prirodom ili osetite adrenalin u okviru naših team building aktivnosti

Želimo da proširimo svoj tim i u Beogradu i u Kraljevu.

Potrebno je jedino da želite da učite, napredujete i time postanete član našeg tima.

CV pošaljite na job@softlab.rs

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd и Kraljevo.

443 ukupno pregleda, 1 danas