11 окт 17:54

Stalan posao Kasir – prodavac

Workforce – Objavio WorkforceNovi Sad, Vojvodina, Serbia

Opis posla

Za potrebe našeg klijenta, renomirani maloprodajni lanac, potrebni su nam radnici za poziciju Kasir – prodavca.

Ako ste vredni, energični, komunikativni, pozitivni i ljubazni, prijavite se i dobićete šansu da postanete deo našeg tima.

Ključni zadaci i odgovornosti:
• Naplaćivanje robe na fiskalnim kasama
• Sortiranje novca iz kase po završetku smene, predaja pazara
• Staranje o ispravnosti rada bar kod čitača, fiskalnih kasa i drugih sredstava za rad
• Primanje povratnih ambalaža (izdavanje potvrde o primljenoj ambalaži i pregledanje stanje ambalaže)
• Svakodnevno komuniciranje sa potrošačima
• Prijem, sortiranje i izlaganje robe na odeljenjima
• Kontrolisanje ispravnost i istaknutost cena proizvoda
• Učestvovanje u aktivnostima vezanim za popis.

Opšti uslovi:
• III/IV stepen stručne spreme
• Minimum godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
• Elokventnost, pedantnost, brzina u radu.

Kandidatima nudimo:
• Angažovanje na duži vremenski period
• Stimulativni paket beneficija
• Mogućnost napredovanja
• Smenski rad.

Kako se prijaviti

Svi zainteresovani kandidati mogu da se prijave slanjem CV-a na: poslovi@workforce.rs ili ili sms porukom na broj 060 680 88 31, navesti: ime i prezime, godište, grad i poziciju za koju se prijavljujete. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug selekcije.

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Novi Sad.

1224 ukupno pregleda, 1 danas