12 апр 17:38

Stalan posao KNJIGOVEZAC – RADNIK NA GRAFIČKOM NOŽU

Blaton Štampa doo – Objavio Balaton StampaNovi Sad, Vojvodina, Serbia

Opis posla

Zbog povećanog obima proizvodnje firma BALATON ŠTAMPA d.o.o. iz Novog Sada raspisuje sledeći konkurs za radno mesto:

KNJIGOVEZAC – SEKAČ NA GRAFIČKOM NOŽU

Uslovi:

Srednja stručna sprema grafičkog ili mašinskog smera.

Poznavanje rada na doradnim mašinama u štampariji.

Poznavanje rada na računaru.

Poželjno je radno iskustvo.

Sposobnosti:

Fizička izdržljivost, dobra organizacija, poštovanje rokova.

Savesnost, odgovornost i pouzdanost u obavljanju radnih zadataka.

Preciznost, pedantnost.

Nudimo:

Stalno zaposlenje

Puno radno vreme

Rad u modernom i mladom kolektivu

Kako se prijaviti

Zainteresovani svoju biografiju mogu poslati na mejl adresu administration@balatonstampa.com, poštom ili je doneti lično na aresu Bogdana Šuputa 73, Novi Sad.

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Novi Sad. Plata: 20,000 - 40,000. Posao ističe Endless.

3724 ukupno pregleda, 1 danas