7 апр 16:45

Stalan posao Knjigovođa

„Suma-Slađana“ – Objavio Suma-SladjanaNiš, Serbia

Opis posla

Porodična agencija za knjigovodstvene usluge „Suma-Slađana“, sa sedištem u Nišu, raspisuje konkurs za radno mesto:

Knjigovođa

(Niš)

Uslovi:

  • SSS/VS/VSS – ekonomskog smera
  • Knjiženje svih poslovnih promena u preduzeću
  • Poželjne dve (2) godine iskustva u računovodstvu
  • Sastavljanje završnih računa
  • Rad u MS Office paketu

Nudimo:

  • Stalni radni odnos po isteku probnog rada
  • Redovna primanja
  • Rad u prijatnom ambijentu i odličnim uslovima

Kako se prijaviti

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV sa pratećim pismom do 18.04.2016. na adresu kristina.cehajic@yahoo.com. Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Kategorije poslova: Administracija i knjigovodstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Niš.

2222 ukupno pregleda, 1 danas