28 дец 17:53

Stalan posao Knjigovođa

Briantel Holdings LTD – Objavio BriantelBilo gde

Opis posla

Kompanija (Srbija-Kipar) raspisuje konkurs za radno mesto: Knjigovođa
Opis posla:
•    Vođenje robnog i finansijskog knjigovodstva,
•    Knjiženje poslovnih promena i kontrole ispravnosti,
•    Knjiženje glavne knjige, izvoda iz banke i blagajne,
•    Knjiženje plata zaposlenih,
•    Kontrola PDV-a, obračun PDV-a,
•    Obračun, analiza, kontrola troškova,
•    Kontrola poreskih prijava u skladu sa poreskim zakonima,
•    Praćenje stanja obaveza i potraživanja,
•    Izrada poreskog bilansa i studije o transfernim cenama,
•    Obavljanje poslova platnog prometa.
Znanje i veštine:
Znanje ruskog, engleskog, srpskog jezika
Radno iskustvo:
Iskustvo na poslovima knjigovođe minimum 3 godine
Nudi se: Širenje i obogaćivanje postojećih znanja i iskustva u dinamičnom timu ljudi u uspešnoj kompaniji koja se konstantno razvija.

Kako se prijaviti

Kako se prijaviti Svoju radnu biografiju (in Russian, English) sa fotografijom pošaljite elektronskim putem na mail info@briantelholdings.com. Početkom januara 2023. Godine direktor Kompanije će održati sastanke sa kandidatima u Beogradu na kojim će razgovarati o uslovima rada i plati.

Kategorije poslova: Administracija i knjigovodstvo. Tipovi posla: Stalan posao.

112 ukupno pregleda, 1 danas