25 маја 15:23

Stalan posao Knjigovođa

„Vizija projekt konsalting“ doo Beograd – Objavio Vizija projekt konsaltingBeograd, Belgrade, Vojvodina, Serbia

Opis posla

Privrednom društvu “VIZIJA PROJEKT KONSALTING“ doo Beograd, ul.Ilije Garašanina br.39 sa sedištem u Beogradu, potreban je
Knjigovođa
1 izvršilac
Mesto rada: Beograd
Uslovi za kandidate:
• Minimum srednja stručna sprema
• Minimum tri godina radnog iskustva na računovodstveno-finansijskim poslovima
• Poznavanje rada na računaru (Microsoft Office)
Zadaci:
• Knjiženje ulazne i izlazne dokumentacije
• Prijava i odjava radnika
• Obračun troškova zarada
• Usklađivanje sa kupcima i dobavljačima
• Praćenje zakonske regulative i praćenje primene zakona
• Obračun PDV-a i poreza po odbitku
• Izrada izveštaja po zahtevu menadžmenta preduzeća
• Ostali poslovi iz oblasti finansija

Kategorije poslova: Administracija i knjigovodstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd. Posao ističe Endless.

5873 ukupno pregleda, 1 danas