17 авг 16:26

Privremen posao Knjigovodja i opsti poslovi

Milinkovic Company doo – Objavio Milinkovic CompanyBeograd, Serbia

Opis posla

Milinković Company d.o.o.

Oglašava potrebu za prijem izvršioca za radno mesto knjigovođe i opštih poslova

Opis poslova:

  • Knjigovodstvena evidencija poslovnih promena
  • Učestvovanje u radu i obradi interne dokumentacije u saradnji sa ostalim službama
  • Usaglašavanje finansijskog salda sa kupcima i dobavljačima
  • Učestvovanje u izradi obračuna i sastavljanje redovnih (mesečnih, kvartalnih, polugodišnjih i godišnjih) i vanrednih izveštaja prema potrebama korisnika (poreskih organa, drugih državnih institucija, rukovodstva kompanije)
  • Poznavanje i praćenje zakonskih regulativa i propisa i usklađivanje poslovanja u skladu sa njima
  • Izvršavanje plaćanja obaveza (dinarski i devizni platni promet) i evidentiranje naplata potraživanja
  • Priprema dokumentacije i evidencija i obračun troškova službenih putovanja
  • Vođenje blagajničkog poslovanja
  • Obračun zarada i drugih primanja
  • Vođenje delovodnika, knjige pošte, radnih dosijea i opšte dokumenacije
  • Ostali poslovi po nalogu Direktora

Uslovi:

  • Srednja, poželjno viša ili visoka stručna sprema ekonomskog ili srodnog usmerenja
  • Radno iskustvo najmanje godinu dana na istoj ili sličnoj poziciji
  • Poznavanje rada na računaru, „MS office“ paketa
  • Poznavanje relevantnih zakonskih propisa
  • Znanje engleskog jezika, poželjno srednji ili napredni nivo
  • Poznavanje računovodstvenog programa Lidder i standardnih programa za elektronsko bankarstvo (nije neophodno, smatraće se kao prednost).

Dodatna-posebna znanja:

  • Osnovno poznavanje ISO 9001:2000, poželjno i ISO 14001:2004 standarda.
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije.

Zahvaljujemo svima koji su učestvovali na ovom konkursu.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Kandidati mogu poslati prijave i CV na

mail: milinkovicco@gmail.com

ili na adresu:
„MilinkovićCompany“d.o.o.
Ul. Živojina Lukića 58 e
11070 Novi Beograd

Prijave poslati do: 01.09.2016.

Kategorije poslova: Administracija i knjigovodstvo. Tipovi posla: Privremen posao. Tagovi poslova: Beograd.

1595 ukupno pregleda, 1 danas