7 јуна 17:38

Stalan posao Komercijalista (m/ž)

Denaro d.o.o. Srbija – Objavio Denaro SrbijaBeograd, Belgrade, Vojvodina, Serbia

Opis posla

Opis posla:

  • ugovaranje, zaključivanje i realizacija prodaje po planu firme
  • unapređivanje prodaje
  • obilazak i održavanje poslovnih odnosa sa kupcima
  • izrada planova prodaje i izveštaja o prodaji
  • prijem narudžbina
  • naplata potraživanja od kupaca
  • pronalaženja novih kupaca
  • analiza potencijala tržišta
  • sprovođenja i analiza promotivnih aktivnosti
  • praćenja i izveštavanja o aktivnostima konkurencije i tržišnim promenama
  • davanje predloge za proširenje asortimana kao i dopunu robe

Opšti uslovi:

  • Minimalno SSS, poželjna VŠS ili VSS (po mogućnosti ekonomske ili građevinske struke)
  • Obavezno radno iskustvo (2 godine) na istim ili sličnim poslovima i poznavanje tržišta
  • Vozačka dozvola, B kategorija
  • Rad na računaru – MS Office
  • Pozitivan stav i odlične prodajne, komunikacijske i pregovaračke veštine
  • Sposobnost samostalnog rešavanja problema
  • Poznavanje poslovnih i društvenih prilika u Srbiji
  • Spremnost za aktivan terenski rad

Budućem članu tima nudimo službeni automobil 24/7, mobilni telefon i tablet, stimulativnu platu, obuke u zemlji i inostranstvu. Za više informacija posetite našu web stranicu www.denaro.rs

Kako se prijaviti

Svi zainteresirani svoj CV sa fotografijom mogu poslati elektronskim putem na mail info@denaro.rs Rok za prijavu: Konkurs ostaje otvoren do 16.6.2017. godine Sve nepotpune prijave se neće uzeti u razmatranje. Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

1029 ukupno pregleda, 1 danas