13 авг 11:14

Stalan posao Komercijalista na terenu

Transkop doo Paraćin – Objavio TranskopПараћин, Србија

Opis posla

Preduzeće Transkop d.o.o.  Paraćin raspisuje konkurs za radno mesto:

KOMERCIJALISTA NA TERENU

Opis posla:

  • obilazak terena, pronalaženje kupaca

  • održavanje kontakata sa potencijalnim klijentima

  • pravljenje dnevnih i nedeljnih izveštaja

  • pravljenje plana prodaje

  • pravljenje ponuda

  • naplata

Uslovi:

  • minimum IV stepen stručne spreme

  • vozačka dozvola B kategorije

  • poznavanje rada na na računaru (MS Office, Internet)

  • poželjno iskustvo u obavljanju sličnog posla

Prvih mesec dana je plaćeni probni rad i obuka, kandidati koji uspešno prođu obuku dobiće ponudu za stalan posao.

Kako se prijaviti

Ukoliko posedujete potrebne kvalifikacije i i zainteresovani ste za ovo radno mesto, na konkurs se možete prijaviti slanjem CV-a na mejl adresu: hr.transkop@gmail.com ili pozivom na broj telefona: 035/568-362

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Paraćin. Plata: 20,000 - 40,000.

2464 ukupno pregleda, 1 danas