13 јан 09:50

Stalan posao Komercijalista za Sisteme upravljanja kvalitetom

ATIA DOO – Objavio atiaSarajevo, Federacija Bosne i Hercegovine, Bosnia and Herzegovina

Opis posla

Opis posla:

* Marketing usluga kompanije ATIA d.o.o.

* Izrada Marketing i prodajne strategije kompanije ATIA d.o.o. za teritoriju Republike Srbije

* Prodaja usluga kompanije ATIA d.o.o.

* Stalna komunikacija sa Menadžmentom kompanije ATIA d.o.o.

Uslovi za radnu poziciju:

* Minimalno 5 godina radnog staža

* Poznavanje ISO standarda

* Prethodno iskustvo u oblasti ISO standardizacije

* Prethodno radno iskustvo vezano za prodaju (poželjno bi bilo prodaja usluga konzaltinga ili sertifikacije

Sistema upravljanja kvalitetom)

Prednosti radnog mjesta:

* Dozvoljen rad od kuće

* Postoji mogućnost da aplicira kompanija a ne samo fizičko lice na ovaj konkurs radi uspostave partnerske saradnje

* Fiksna plata + Bonus (20% dobiti za svaki novi projekat)

* Stalno i kontinuirano napredovanje

Kako se prijaviti

Prijave slati na e-mail: info@atia.ba

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Sarajevo. Plata: 60,000 - 80,000.

1344 ukupno pregleda, 1 danas