24 јуна 16:19

Stalan posao Komercijalno stručni saradnik na terenu za teritoriju Beograda

VELEXFARM DOO – Objavio VELEXFARM DOOBeograd, Serbia

Opis posla

  • Istražuje tržište po pitanju asortimana i delovanja konkurencije
  • Pronalazi i učestvuje u registraciji novih kupaca, proširuje poslovne aranžmane sa postojećim kupcima
  • Sprovodi sve aktivnosti koje imaju za cilj unapredjenje prodaje a deo su usvojenog operativnog plana
  • Izradjuje nedeljne i mesečne planove i izveštaje i ažurira bazu podataka kupaca
  • Pozicionira marketinški materijal po apotekama

Uslovi: VSS farmaceutske ili medicinske struke, vozačka dozvola, rad na računaru

Kako se prijaviti

Ukoliko ispunjavate navedene uslove molimo Vas da pošaljete CV elektronskim putem na mejl adresu office@velexfarm.rs , najkasnije do 11.07.2016.god. Samo kandidati koji udju u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Kategorije poslova: Zdravstvo i farmacija. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

1699 ukupno pregleda, 1 danas