11 јула 21:26

Honorarni posao KOMERICIJALISTI ZA RAD NA TERENU (Beograd)

Piip – Objavio PiipBeograd, Serbia

Opis posla

Piip Mobile kompanija razvija u Srbiji novu aplikaciju za mobilne telefone koja ima za cilj da pomogne preduzetnicima da promovišu svoje proizvode i usluge krajnjim korisnicima na vrlo direktan i efikasan način. Više o nama na http://www.piip.com/belgrade/

Potrebni su nam:

KOMERICIJALISTI ZA RAD NA TERENU

(Beograd)

Opis posla:

  • Pronalaženje novih kupaca
  • Sprovođenje promotivno-prodajnih aktivnosti
  • Obilazak postojećih kupaca radi održvanja i unapređivanja odnosa
  • Analiza prodaje i naplate i
  • Izveštavanje tim lidera

Od kandidata očekujemo:

  • Iskustvo u direktnoj prodaji (radu na terenu)
  • Razvijene komunikacione veštine
  • Profesionalan odnos prema kupcima, kolegama i dodeljenim zadacima
  • Posedovanje i vešto korišćenje Android mobilnog telefona
  • Najmanje srednju stručnu spremu

Nudimo:

  • Stimulativnu zaradu u skladu sa ostvarenim rezultatima rada
  • Rad u stručnom i ambicioznom timu srpsko-švajcarke kompanije
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja

Kako se prijaviti

Vaš CV sa fotografijom možete poslati na mejl marina.popovic@sbb.rs zaključno sa ponedeljkom 25.7.2016. Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Honorarni posao. Tagovi poslova: Beograd.

1414 ukupno pregleda, 1 danas