11 окт 17:56

Stalan posao Komisioner

Workforce – Objavio WorkforceNovi Sad, Vojvodina, Serbia

Opis posla

Za potrebe našeg klijenta, renomirani maloprodajni lanac, potrebni su nam radnici za poziciju Komisioner.

Opis posla:

• Slaganje robe na palete (voće i povrće)
• Razvrstavanje robe po definisanom spisku
• Odvoz palete ručnim viljuškarom
• Priprema paketa voća i povrća za maloprodajne objekte

Uslovi za kandidate:

• Motivisani
• Može i bez iskustva

Nudimo:

• Prijava
• Redovna isplata
• Obezbeđen prevoz do radnog mesta

Kako se prijaviti

Svi zainteresovani kandidati mogu da se prijave slanjem CV-a na: poslovi@workforce.rs ili sms porukom na broj 060 680 88 31, navesti: ime i prezime, godište, grad i poziciju za koju se prijavljujete. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug selekcije.

Kategorije poslova: Transport i skladištenje. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Novi Sad.

1002 ukupno pregleda, 1 danas