28 јула 04:00

Privremen posao Konobarice i sobarice za VIP klijenta na Bliskom Istoku

Uspinjača posao doo – Objavio UspinjacaBilo gde

Opis posla

Uspinjača posao ,u ime VIP klijenta sa Bliskog Istoka,traži mlade konobarice i sobarice sa najmanje 2 godine iskustva rada u renomiranim restoranima ili hotelskim lancima.Znanje engleskog mora biti besprekorno.Ukoliko kanididatkinja poseduje iskustvo koje zaslužuje višu poziciju i više pozicije su na raspolaganju (F&B Leader ,Team Leader Housekeeper).

Uslovi:

-ugovor na 12 meseci uz mogućnost potpisivanja novog ugovora pre odlaska na odmor

-plaćena avio karta do destinacije zaposlenja

-plaćen lekarski pregled koji je obavezan

-troškovi vize se refundiraju

-obezbeđen i plaćen smeštaj (uglavnom deljeni),ishrana i transport do i od mesta posla

-obezbeđene i plaćene uniforme

-osmočasovno radno vreme sa pauzama i jedan slobodan dan nedeljno

Zaposlenje je u velikoj privatnoj rezidenciji ali se u toku ugovora može pojaviti mogućnost menjanja lokacije u zavisnosti od potreba klijenta.Plate su veoma konkurentne a biće razmatrane samo sa kandidatima koji ispunjavaju uslove a nakon slanja neophodne dokumentacije.

Kako se prijaviti

Prijava isključivo putem e-mail-a dmprojekt@yahoo.com tako što se šalje CV na engleskom sa relevantnim iskustvom,navedenim tačnim datumima zaposlenja (reference se proveravaju) i sliku čitave figure u biznis odeći.Sve detalje razmatramo isključivo sa kandidatima koji ispunjavaju postavljene zahteve u pogledu iskustva i znanja a nakon što pošalju CV i fotografiju.

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Privremen posao. Plata: 100,000 i preko.

314 ukupno pregleda, 1 danas