9 мар 18:04

Stalan posao Konobar/konobarica/barmen

S.F.GRUPA d.o.o. – Objavio SFgrupaBilo gde

Opis posla

U OBZIR DOLAZE OSOBE SA HRVATSKIM PAPIRIMA ILI PAPIRIMA EU ZEMALJA

Tvrtka S.F.GRUPA d.o.o. raspisuje natjecaj za:

konobarice za rad u ugostiteljskim objektima (restoran, koktel bar) na Rabu za turisticku sezonu 2017.

Trazimo motivirane, pristojne, uljudne, snalazljive, iskusne, ljubazne te strpljive kandidatkinje koje ce

usluživati goste poštivajući najviše svjetske standarde kao i pravila struke; odgovara za očuvanje imovine posebno sitnog inventara, odgovara za točnu i zakonitu naplatu svih pruženih usluga uz urednu evidenciju prometa na kasi, brine da se gosti cijelo vrijeme boravka u restoranu osjećaju dobrodošlo i zadovoljno.

Uvjeti:

Poznavanje stranih jezika.

Pozeljno iskustvo rada na moru u mediteranskim a la carte restoranima.

Tvrtka za svoje buduce djelatnike nudi:

 -vrhunske place

-smjestaj

-2 obroka

-te ostale pogodnosti po dogovoru

Zainteresirane kandidatkinje slati životopis sa fotografijom na marko.spes@yahoo.com.

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Stalan posao.

1044 ukupno pregleda, 1 danas