19 окт 05:21

Stalan posao Konstruktor – Tehnolog

Sloga doo, Kragujevac – Objavio VladannBilo gde

Opis posla

Profil kandidata:

  • Visoka stručna sprema- mašinski fakultet(konstruktorski smer)
  • Poznavanje racunarskih programa za projektovanje (CATIA,INVERTOR,SolidWorks,AutoCad)
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poželjno poznavanje stranog jezika(engleski / nemački)

Opis posla:

  • Uvođenje i primena novih metoda ispitivanja konstrukcija ( 3D simulacija pomoću kompjuterskog softvera);
  • Upravljanje razvojnim projektima (prednost metalne konstrukcije);
  • Razvoj novih proizvoda;
  • Inovacije i unapređenje tehnoloških procesa;

Nudimo:

  • Konkurentne zarade i rad u najsavremenijim uslovima proizvodnje
  • Zaposlenje na određeno vreme sa mogućnošću napredovanja
  • Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u užu listu.

Kako se prijaviti

Zainteresovani kandidati svoju radnu biografiju mogu poslati na E-mail adresu:
  • dragana.dunic@slogametal.com
  • jovana.kostic@slogametal.com

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Kragujevac.

759 ukupno pregleda, 1 danas