21 феб 20:40

Stalan posao Koobar, šanker

Sunset 1999 – Objavio SunsetBilo gde

Opis posla

Opis posla:

  • Poznavanje rada na aparatu za kafu, poznavanje pravljenja koktela, točenje žestokih pića, točenje piva
  • Posluživanje pića gostima
  • Rad na kasi, izdavanje računa i naplata
  • Rad po smenama

Uslovi:

  • Ambicioznost
  • Komunikativnost
  • Posvećenost poslu
  • Spremnost na timski rad

Zaposlenima nudimo:

  • Primamo ljude bez iskustva (ovo je prilika da steknete radno iskustvo i radne navike)
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Rad u prijatnom okruženju
  • Stimulativnu zaradu
  • Okvirna plata: 35.000 – 45.000 RSD

Kako se prijaviti

Kandidati mogu aplicirati : - mail office@sunset.rs - kontakt telefon 0638073210

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: ada ciganlija и Beograd. Plata: 40,000 - 60,000.

597 ukupno pregleda, 1 danas