9 авг 19:02

Stalan posao Koordinator tehničke službe na objektu

Marera Property Management – Objavio Marera Property ManagementBilo gde

Opis posla

Marera Property Management pruža integrisana facility menadžment rešenja za moderne i funkcionalne objekte u komercijalnom, industrijskom i javnom sektoru. Naša zaokružena in-house platforma uključuje higijensko i tehničko održavanje, uslugu recepcije, obezbeđenja, održavanje zelenih površina i održivog razvoja objekata. Pružamo uslugu najvišeg kvaliteta širom zemlje kroz naša tri regionalna centra, strateški pozicionirana u ključnim gradovima Srbije.

U potrazi smo za novim članovima tima na poziciji:

Koordinator tehničke službe na objektu

Lokacija: Beograd (Zemun park)

Opis posla:

  • Poznaje ugovorene obaveze dodeljenog projekta, vrši kontrolu sprovođenja usluga i vodi dokumentaciju o tome
  • Organizuje rad i izvršenje svih poslova tekućeg i investicionog održavanja
  • Upoznat je sa potrebama klijenata, koordiniše tim tehničara u izvođenju dogovorenih radova
  • Vrši izradu rasporeda redovnog održavanja
  • Prati rad tehničkog osoblja, usko sarađuje sa pomoćnim osobljem drugih sektora održavanja i preduzima mere za rešavanje nedostataka i kvarova
  • Analizira konkurenciju, predlaže nove usluge i dodatne radova u slučaju potrebe, vrši prezentaciju usluga i predstavlja usluge kompanije u dogovoru sa nadređenim
  • Proaktivan pristup održavanju celokupnog objekta/kompleksa, uzimajući u obzir sve integrisane usluge
  • Učestvuje u izradi procedura potrebnih za vođenje objekta i reagovanja u urgentnim situacijama: u slučaju požara, poplava, gubitak struje itd.
  • Odgovoran je za izradu radnih naloga i pripremu različitih vrsta izveštaja
  • Nadgleda i kompletira održavanje i popravke i stanje magacina na vreme i troškovno efikasno
  • Definiše i implementira programe preventivnog održavanja
  • Aktivno učestvuje u pregovorima i upravljanju ugovorima sa dobavljačima, analizira tržišnu ponudu
  • Učestvuje u pripremi godišnjeg budžeta i plana troškova
  • Izrađuje mesečne specifikacije za potrebe fakturisanja naših usluga

Potrebne kvalifikacije:

  • Završen IV stepen poželjno tehničkog usmerenja, VI-VII stepen stručne spreme će se smatrati za prednost
  • Minimum 2 godine iskustva na istim/sličnim poslovima
  • Proaktivnost i razvijene organizacione sposobnosti
  • Napredno korišćenje MS Office paketa
  • Znanje engleskog jezika
  • Aktivan vozač B katergorije

Uslovi koje nudimo:

  • Stalno usavršavanje
  • Učešće u razvoju i održavanju značajnih projekata, renomiranih objekata
  • Rad u korporativnom i ambicioznom okruženju
  • Mogućnost za lični i profesionalni razvoj

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži krug selekcije.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.

Slanjem prijave kandidat daje saglasnost da se njegovi lični podaci obrađuju u procesu selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Kako se prijaviti

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti na oglas slanjem biografije (CV-ja) na: hr@mareragroup.rs sa naznakom Koordinator, Zemun.

Kategorije poslova: Elektrotehnika i mašinstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

54 ukupno pregleda, 1 danas