3 сеп 19:03

Stalan posao Kozmeticar

Grossi Cosmetic – Objavio TatjanavBilo gde

Opis posla

Grossi-Cosmetic Beograd
Mi smo renomirani salon lepote na Paliluli koji uspešno posluje skoro šesnaest godina. U svojoj ponudi imamo tretmane lica i tela, manikir, pedikir, masaže, kao i popularne tretmane sa aparatima za oblikovanje tela i negu lica.
Potreban nam je:
Kozmetičar
Zadaci radnog mesta:
• različiti tretmani lica i tela, pedikir, manikir, izlivanje i nadogradnja noktiju, depilacija, masaža
Uslovi za kandidate:
• osposobljenost za kozmetičara
• poželjno radno iskustvo
• godine kandidata nisu bitne
Zaposlenima nudimo:
• idealne uslove za rad
• redovna isplata dogovorene zarade
• mogućnost edukacije
• napredovanje, uz mogućnost unapređenja u Menadžera salona

Kako se prijaviti

CV poslati elektronskim putem na mejl: snezana@grossi.rs

Kategorije poslova: Briga o lepoti. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

669 ukupno pregleda, 1 danas