24 апр 14:57

Privremen posao kuvar

Zeljko Krgovic – Objavio zeljko krgovicBilo gde

Opis posla

Lokacija:

Obsession Party Beach & Kitesurf Academy

Zahtevi:

Potreban pizza majstor – kuvar za sezonski rad u restoranu u fazi otvaranja na Velikoj plaži u Ulcinju, Crna Gora, obezbijedjen smještaj i obrok.

Uslovi rada:

  • Radno vrijeme 8h (smjena) ili 12h (smjena i po) – po dogovoru
  • Plata:   500 – 750 €
  • Inforamacije na telefon +38267 618816
  • Vrijeme angažovanja (15jun – 1septembar)

Dužnosti:​

  • Profesionalno rešavanje žalbi gostiju,
  • Besprekorna higijena i urednost,
  • Praćenje i održavanje kvaliteta hrane i čistoće u sektoru hrane,
  • Pripremanje i aranžiranje hrane,
  • Odrzavanje kuhinje u skladu sa standardima restorana,
  • Praćenje troškova hrane,
  • NAROČITO: ostvarivanje i održavanje pozitivnih odnosa sa gostima i zaposlenima,

Kako se prijaviti

Inforamacije na telefon +38267 618816 CV poslati na: info@designstudio.me, ili obsessionmne@gmail.com

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Privremen posao. Tagovi poslova: Crna Gora и Ulcinj. Plata: 80,000 - 100,000.

803 ukupno pregleda, 1 danas