17 дец 13:51

Stalan posao Kuvarica-kuvar

Salaš011 ketering – Objavio office@salas011.rsBeograd, Belgrade, Vojvodina, Serbia

Opis posla

Potrebna osoba na poziciji kuvara u objektu koji se bavi dostavom hrane zaposlenima u firmama i keteringom. Objekat se nalazi na Novom Beogradu u bloku 70.

Opis posla:

  • Priprema jela prema utvrđenim standardima i normativima
  • Kontrola namirnica: skladištenje, rokovi trajanja, ispravnost, kvalitet, zalihe
  • Sprovođenje standarda kvaliteta i kvantiteta proizvoda
  • Pridržava se propisanih normativa i receptura i iste primenjuje u radu

Uslovi:

  • Obavezno radno iskustvo
  • Profesionalnost i kreativnost u radu
  • Otvorenost za komunikaciju i inovacije
  • Snalažljivost, organizovanost i samostalnost u radu
  • Sposobnost prilagođavanja timu, razvijeni timski duh
  • Tačno, odgovorno i blagovremeno obavljanje radnih zadataka

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV sa slikom.

Kako se prijaviti

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd. Plata: 40,000 - 60,000.

1335 ukupno pregleda, 1 danas