5 авг 21:23

Stalan posao Magacinski radnik (Odvajač)

Innovative ShopBilo gde

Opis posla

Zadaci radnog mesta:

  • Prijem, skladištenje i pozicioniranje robe u magacin
  • Odvajanje robe po nalozima za kupce
  • Kontrola naloga i izdavanje robe
  • Utovar/istovar robe
  • Kvantitativna i kvalitativna kontrola robe
  • Uređenje i briga o zatvorenom i otvorenom magacinskom prostoru
  • Odgovornost za kvalitativno i kvantitativno stanje robe

Uslovi za kandidate:

  • SSS
  • Iskustvo na istim poslovima u moderno opremljenim magacinima
  • Iskustvo u radu sa velikim brojem artikala (nekoliko hiljada)
  • Osoba koja se brzo i lako adaptira u novim sredinama
  • Da niste krivično kažnjavani i da niste pod istragom
  • Prednost Vozačka dozvola B ili C kategorije

Zaposlenima nudimo:

  • Probni rad u trajanju do 3 meseca
  • Mogućnost napredovanja u skladu sa vašim potencijalom
  • Mogućnost početka rada – odmah

Zvati  064/8477-066   064/8477-056  od 9-16h

Kategorije poslova: Transport i skladištenje. Tipovi posla: Stalan posao. Posao ističe Endless.

2295 ukupno pregleda, 2 danas