16 окт 20:29

Stalan posao Magacinskog radnika

Sloga doo, Kragujevac – Objavio VladannBilo gde

Opis posla

Profil kandidata:

  • Srednja stručna sprema
  • Vredan, odgovoran, prilagodljiv
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

  • Vrši prijem i otpremu robe
  • Upravlja viljuškarom/rad sa mosnom dizalicom(kranom)
  • Vodi računa o kvantitativnom i kvalitativnom ispravnom prijemu i stanju robe
  • Kod isporuke robe uzima sve relevantne podatke od kupaca ili prevoznika robe
  • Učestvuje u popisima robe

Nudimo:

  • Konkurentne zarade i rad u najsavremenijim uslovima proizvodnje
  • Interna obuka obezbeđena
  • Zaposlenje na određeno vreme sa mogućnošću napredovanja
  • Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u užu listu.

Kako se prijaviti

Zainteresovani kandidati mogu svoje radne biografije da posalju na E-mail adresu:
  • dragana.dunic@slogametal.com
  • jovana.kostic@slogametal.com

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Kragujevac.

730 ukupno pregleda, 1 danas