15 јуна 17:55

Stalan posao Magacioner

Friendly HR – Objavio Friendly HRBilo gde

Opis posla

Šta ćeš raditi?

  • Prijem robe i odgovornost za ispravnost primljene robe
  • Transfer primljene robe od zone prijema do zone lagerovanja
  • Smeštaj robe u zonu lagerovanja i izuzimanje robe iz zone lagera
  • Transfer odvojene robe iz ekspedicione zone do zone utovara
  • Odvajanje robe u skladu sa dobijenim nalozima, izradu prateće dokumentacije i izveštaja o stanju u magacinu
  • Snadbevanje proizvodnje potrebnim materijalom
  • Vođenje zapisa o radu viljuškara, elektropaletara i ručnih paletara

Kakvi su uslovi rada?

  • Radno vreme od 8h, 5 dana nedeljno
  • Rad je organizovan u 2 smene
  • Obezbeđen prevoz do posla sa dve lokacije

Šta možeš da očekuješ?

  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Plaćeno odsustvo
  • Bonuse na već definisanu platu
  • Rad uz mentorstvo
  • Mogućnost napredovanja na poziciju višeg nivoa operatera ili druge otvorene pozicije u fabrici
  • Životno osiguranje prema definisanoj politici
  • Plaćen prekovremeni rad

Šta se od tebe očekuje?

  • Srednja stručna sprema
  • Poželjna dozvola za rukovođenje viljuškarom
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Lokacija rada: Surčin

Kako se prijaviti

Ukoliko ste zainteresovani, možete se prijaviti putem sledećeg linka: https://poslovi.friendlyhr.rs/jobs/2806942-magacioner

Kategorije poslova: Transport i skladištenje. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Surčin. Posao ističe Endless.

72 ukupno pregleda, 1 danas