11 окт 20:05

Stalan posao Magacioner

EURO 07 – Objavio Euro 07Bilo gde

Opis posla

Euro 07 je regionalna kompanija specijalizovana za uvoz i distribuciju auto delova i motornih ulja, sa matičnom kompanijom u Bugarskoj i ćerkama kompanijama u Srbiji, Rumuniji i Makedoniji. Euro 07 d.o.o. sa sedištem u Beogradu posluje od 2002. godine i do danas je razvila široku mrežu maloprodajnih i veleprodajnih objekata u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Čačku, Kragujevcu i Novom Pazaru, sa bogatim asortimanom od preko 80.000 različitih artikala vodećih evropskih i japanskih proizvođača. Cilj koji Euro 07 ima pred sobom je da se dokaže u regionu kao lider u snabdevanju rezervnim delovima i uljima za automobile. Kao razvojno orijentisana kompanija, Euro 07 nastoji da aktivno prati potrebe tržišta, a svojim kupcima obezbedi bogat asortiman, širok izbor različitih brendova i kvalitetnu uslugu. U te svrhe, tražimo osobu koja bi radila na poziciji:

Radno mesto: Magacioner

Mesto rada: Beograd – Batajnica

Vaši zadaci i aktivnosti kod nas:

  • Prijem i otpremanje robe iz magacina
  • Sortiranje i raspoređivanje robe na police
  • Štampanje i lepljenje deklaracija i cena
  • Pakovanje robe za izdavanje i slanje
  • Učestvovanje u popisu robe
  • Izrada dokumentacije za slanje robe
  • Vožnja lakog teretnog vozila (po potrebi)

Uslovi za kandidata:

  • Srednja stručna sprema
  • Posvećenost, odgovornost i dobra organizacija u poslu
  • Interesovanje za rad u autoindustriji
  • Vozačka dozvola B kategorije i uredan vozački dosije
  • Da nije osuđivan, niti da se protiv njega vodi krivični ili drugi postupak

Mi Vam nudimo:

  • Stimulativno i dinamično radno okruženje
  • Prijavu na osiguranje od prvog dana rada
  • Redovnu i sigurnu zaradu
  • Priliku za napredovanje

CV poslati na e-mail adresu: konkursi@euro07.rs

Sve prijave biće jednako tretirane. Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani.

Kategorije poslova: Transport i skladištenje. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

737 ukupno pregleda, 1 danas