14 мар 17:41

Stalan posao Magacioner (osoba sa invaliditetom)

Pansport – Objavio PansportVeternik, Vojvodina, Serbia

Opis posla

Pansport je jedan od vodećih ovlašćenih uvoznika i distributera prirodnih dodataka ishrani za sportiste i rekreativce na tržištu.

U skladu sa članom 24 Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba sa invaliditetom („Službeni glasnik RS“, broj. 36/2009 i 32/2013) Pansport zapošljava osobu na poziciji:

Magacioner (osoba sa invaliditetom)

u Veterniku

Uslovi:

  • minimum SSS
  • poželjna B kategorija

Poslovi:

  • pakovanje robe
  • lepljenje deklaracija
  • ostali magacinski poslovi

Kako se prijaviti

Informacije i zakazivanje termina za razgovor: 021/820-245 lok 102 (odmah po javljanju automata, ukucati 102)

Kategorije poslova: Transport i skladištenje. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Novi Sad.

1314 ukupno pregleda, 1 danas