30 маја 18:36

Stalan posao Magacioner / Vozač

Magacioner / Vozač – Objavio AlexandervilleBilo gde

Opis posla

Malex city copy service d.o.o.

Malex City Copy Service

Authorizovani CANON ADVANCED SOLUTIONS i CEE PREMIER PARTNER.

Prodaja i distribucija Canon proizvoda, održavanje, servis, renta i outsourcing svih Canon aparata. Softverska rešenja za kontrolu štampe i kontrolu dokumenata!

Magacioner / Vozač

Beograd

Opis posla:

  • Pravilno održavanje postojeće robe u magacinu
  • Vršenje popisa robe
  • Izdavanje robe sa vođenjem određene dokumentacije
  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otprema
  • Održavanje magacinskog prostora
  • Pakovanje robe
  • Obavljanje i drugih poslova po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi:

  • Iskustvo u radu sa skladištenjem
  • Organizovanost i tačnost
  • Pedantnost i odgovornost za robu
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Osnovno poznavanje rada na računaru

Nudimo:

  • Mogucnost napredovanja

Kako se prijaviti

office@malex.rs 011/329-19-82 Radno vreme: Ponedeljak-Petak 08h-16h Subotom 09h-15

Kategorije poslova: Transport i skladištenje. Tipovi posla: Stalan posao.

149 ukupno pregleda, 1 danas